LES TROIS L
Te boeken met Gites garantie
Mdm.Renard
Gîte ‘Mdm Renard’ is een vakantiewoning voor 4 personen.
Het huis beschikt op de gelijkvloers over een grote, open woonkeuken voorzien van alle comfort en een sfeervolle zitruimte met smart-tv (Netflix)..
Vanuit uw leefruimte kijkt uit op uw persoonlijk terras.
Op de gelijkvloers vindt u ook nog een luxueuze badkamer voorzien van een grote regendouche, dubbele lavabo en toilet.
Via de trap in de woonkeuken bereikt u de eerste verdieping.
Hier kan u wegdromen in een kingsize bed van 180*200 of een tweepersoonsbed van 140*190. Extra bed mogelijk (op voorhand bespreken met eigenaar). Momenteel wordt een 2de slaapkamer met tweepersoonsbed gebouwd op de gelijkvloers. Ons vakantiehuis zal vanaf 15juni 2 slaapkamers hebben.
Uiteraard beschikt u over gratis wifi.
Verplichte eindschoonmaak 75€
Het bedlinnen is gratis en de bedden zijn opgemaakt bij aankomst.
Handdoeken kan je huren :1 handdoek en 1 badhanddoek rijgt u voor 5€/persoon
3061403110066 (RP)
- Vrijstaand
- Lokaal contact
- Vaatwasser
- Wasdroger
- Moestuin
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Speeltuin
- Table d'hôtes
- TV
- Haardroger
- Airconditioning
Beschikbaarheid van 'LES TROIS L'
De tables d'hotes is gelegen in een kleine, afgesloten straat die enkel gebruikt mag worden door de mensen die er wonen( 4 gezinnen).
Ons domein is bijna 6 Ha groot, genoeg plaats om een rustig plekje te zoeken en te genieten van de mooie natuur, geniet van de stilte aan de prachtige vijver of ga op zoek naar de reeën, eekhoorns, konijntjes, kippen, vlinders,... Plof je neer in de lounge zetel in de open schuur en geniet van een lekker biertje of een glas wijn.
dieren die de veelheid aan dieren of te ravotten op de trampoline of in de speelschuur. Laat je verrassen door de schoonheid van de natuur of droom weg aan onze vijver In de omgeving is er nog veel meer te ontdekken (waterpark, vissen, kanoën spectaculaire grotten, klim- en touwenparcours, quads, attractieparken, eeuwenoude stadjes met brocante en boerenmarkten, festiviteiten, chateaus, en nog veel meer. Neem contact met ons op voor meer informatie. Winkel, Apotheker, dokter, bakker, slager, restaurants op 5minuten afstand. Grotere winkels op 25minuten. Cahors, Fumel op 35minuten. Brive, Bergerac op een uur afstand. Toulouse, Limoges op 2 uren afstand.
- Landelijk
- Heuvelachtig
- Bosrijk
- In/bij een dorp
- In/bij een stad
- Aan zwemwater
s Morgens wordt u gewekt van de geur van een lekkere cappuccino, verse ontbijtkoeken, zoetigheden en overheerlijke baguettes van onze eigen bakker Yves-Lennerd.
Dan stoefen we nog niet over zijn overheerlijke biscuit, notengebak, tiramisu,..
's Avonds kan u 4 keer per week aanschuiven aan een mooi gedekte tafel voor een gezellige barbecue of een heerlijk menu.
LES TROIS L staat voor genieten. Genieten met vrienden van een lekker biertje of een glas wijn in onze gezellige, overdekte, open schuur of meedoen aan één van de aangeboden activiteiten.
Zo zullen jullie kunnen genieten van een optreden van onze huisband, of je amuseren met het swingpaleis, knutselen, nagelen, .... '
De week wordt afgesloten met marshmallows en een kampvuur. In de omgeving is er nog veel meer te ontdekken (waterpark, vissen, kanoën spectaculaire grotten, klim- en touwenparcour, quads, attractieparken, eeuwenoude stadjes, chateaus, en nog veel meer. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Hopelijk mogen we jullie snel verwennen!
- Aan fietsroute
- Activiteitenprogramma
- Vissen
- Watersport
Extra bedden mogelijk, na bespreking met eigenaar.
Kleine honden mogelijk op aanvraag en na goedkeuring van de eigenaars!
Linnengoed
- Borg € 150,00
- Schoonmaakkosten (verplicht) € 75,00
- Handdoeken - per persoon (optioneel) € 5,00
LES TROIS L heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.